Happy Valentine's Day

1 Comments
Walentynki to szczególny dzień dla wszystkich zakochanych..
A jak wiecie to zakochana jestem w moich dziewczynkach po uszy.
Dlatego, kiedy Kama zaprosiła nas na imprezę Walentynkową nie mogło nas na niej nie być.

Kama, to kolejna matka wariatka, którą znam z czasów liceum... Fajnie było dzisiaj powspominać wspólne imprezy.. i kto by pomyślał, że spotkamy się po 5-6 latach i każda z nas będzie miała po dwoje dzieci.

Synkowie Kamy to Oskar (starszy) i Oliś :-) Są niemożliwi! Kiedy spotkała się cała czwórka na raz, ciężko było ich okiełznać.
Kama jest niezwykłą estetką.. myślę, że dobrze to ujęła. U nich w domu każda okazja do świętowania jest dobra, a że w dekorowaniu czuje się, jak ryba w wodzie, to i dzisiaj nie mogło być inaczej :)

Było pełno słodkości, w tym przepyszny mini tor Red Velvet od Cukier Project, są z nami praktycznie na każdej imprezie i nigdy nie zawodzą.. Zawsze jest pysznie i pięknie.

Oczywiście nie obędzie się bez moich refleksji... Walentynki to jeden dzień w roku, kiedy możemy osobom, które kochamy okazać miłość w wyjątkowy i inny niż zwykle sposób.. Ale kochajmy się nie tylko od święta, wykonujmy małe gesty, cieszmy się każdą wspólną chwilą i pomimo tego, że teraz coraz trudniej o chwilę dla siebie, o krótką przerwę w natłoku wszystkich ważniejszych spraw zwolnijmy na chwilę i dbajmy o siebie nie tylko od święta. Miłość jest piękna...HAPPY VALENTINE'S DAY!


 
zdjęcia - Malwa z LAB31


NAPEWNO SPODOBAJĄ CI SIĘ TAKŻE

1 komentarz:

© MilaMamaIda 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.