O NAS

0 Comments
Od dawna miałam w głowie stworzenie strony poświęconej moim dziewczynkom, przeglądałam różne blogi i w duszy „zazdrościłam” innym dzieciom tego, że ich mamy tworzą dla nich tak niesamowitą pamiątkę.
Przy pomocy mojego brata pomysł ruszył.. chociaż małymi kroczkami i bardzo powoli to w końcu się udało. W głowie mam masę pomysłów, ale doba jest trochę za krótka.
Jednak przyszedł taki dzień, kiedy postanowiłam wdrożyć mój pomysł na bloga w życie.. 

Oto ja, MAMA – trochę roztrzepana, ale pedantyczna. Chcę być perfekcyjna i czasami wykańcza mnie to psychicznie. Nie cierpię bałaganu i nie potrafię nic zrobić dopóki nie posprzątam. Jest mi ciągle mało moich córek. Martwi mnie to, że czas tak szybko ucieka i to, że coraz mniej jestem im potrzebna. Zwariowałam z miłości do tych dwóch małych istotek.

MILA – pierworodna. Tata chciał żeby była Hanią, ale mama uparła się na Milę i po wspólnym przeżyciu porodu tata już nawet nie walczył o Hanię. Choć wydaję się być małym aniołkiem to z natury jest małym czortem i rozbójnikiem, jest najsłodsza na świecie, mam ochotę ją zjeść. Jest małą tulipanną, uwielbia buziaki, przytulaski i szmeranie..

IDA – ma aż 4 miesiące.. kopia taty, każdy, kto spojrzy na Idunię mówi, że to czysty Tatuś. Idunia jest najspokojniejszym dzieckiem na świecie, czasami naprawdę można zapomnieć, że jest z nami drugie dziecko.  Jest małą śmieszką, czeka tylko na towarzystwo. Uwielbia, kiedy zaczepia ją Mileczka. Jest moim promyczkiem, którego mogę tulić i tulić bez końca.


© MilaMamaIda 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Obsługiwane przez usługę Blogger.